Özel Döküm

Kalite

Kalite politikamız, yaptığımız işleri müşterinin gözüyle görüp değerlendirme ve  herhangi bir uygunsuzluk da hızlı bir şekilde üzerine düşeni yapması esasına dayanır.

Kaliteyi artırmaya yönelik hamlelerle, tedarikçilerin de bu işin bir parçası olduğunu bilip, onlarla birlikte sağlam temeller üzerinde hareket etmekteyiz.

Özel Döküm

Aluminyum Döküm

Alüminyum döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız iş makinaları dişlileri, otomotiv yedek parçaları, tarım dişlileri, redüktör ve redüktör parçaları termik  santrali yedek parçalarının dökümünü yapmaktadır.

Alüminyum Kokil Döküm konusunda yılların tecrübesine sahip olan firmamız, bu yöntem ile döküm işlemlerini hızlı ve kaliteli olarak gerçekleştirmektedir.

Bünyesinde bulunan hazır kalıplar ile veya projelerinize özel kalıp tasarım hizmeti ile alüminyum döküm işlerinizi zamanında ve kaliteden taviz vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Alüminyum Kokil Kalıba Döküm yöntemi, eritilmiş metalin çelikten yapılmış yada özel kalite bir demirden yapılmış bir kalıba dökülerek kalıp ile maça arasındaki boşluğu doldurulması işlemidir.

Bu yöntem kum kalıba döküm yöntemine göre daha kaliteli ürün ortaya çıkartır. Kokil dökümde hata tolarans aralığı daha düşüktür.

Alüminyum kokil kalıba döküm yönteminde kalıp maliyeti pahalı olmakla birlikte çok sayıda parça üretimi için uygundur.

Alüminyum madeni, demir ve çelik madenlerinden sonra dünyada en çok kullanılan madendir. Alüminyum kolay işlenebilir ve hafif bir malzeme olduğu için otomotiv ve iş makinaları sektörlerinde önemli bir yere sahiptir.

Etiketler : alüminyum döküm, alüminyum kokil döküm, alüminyum kokil kalıba döküm, kokil döküm